RESULTATER

PLASSERINGNAVNKLUBBTID
1. plass Menn MontanaVegard Reiso RagnhildstveitFana IL16:39
2. plass Menn MontanaSander Gravelsæter SørengUlriken 643/ Fana IL16:42
3. plass Menn MontanaElias VatneBergen16:45
1. plass Kvinne MontanaRebekka BirkelandFrekhaug17:43 LØYPEREKORDER
2. plass Kvinne MontanaSilja Maria GravelsæterFana IL19:42
3. plass Kvinne MontanaInger-Marie Schjøtt LieRådal19:53
1. plass Menn KonkurranseklasseStian Øvergaard AarvikGneist IL21:53 LØYPEREKORDER
2. plass Menn KonkurranseklasseThorbjørn LudvigsenVaregg Fleridrett22:14
3. plass Menn KonkurranseklasseStian Angermund-VikUlriken64322:44
1. plass Kvinne KonkurranseklasseKaroline Holsen KyteFørde IL – Friidrett25:27 LØYPEREKORDER
2. plass Kvinne KonkurranseklasseAnita Iversen LilleskareBFG Bergen Løpeklubb27:32
3. plass Kvinne KonkurranseklasseHilde FenneVaregg Fleridrett29:10

Fullt resultat : EQTiming her

PLASSERINGNAVNKLUBBTID
1. plass Menn MontanaKim HetlandRÅDAL17:14
2. plass Menn MontanaEgil FurnesBaune Gutter 200717:47
3. plass Menn MontanaThomas Karlsen HjertnesBPI17:52
1. plass Kvinne MontanaRebekka BirkelandFrekhaug18:55
2. plass Kvinne MontanaKarin HilstadOpptur Motbakkeklubb19:38
3. plass Kvinne MontanaAnne-Mette JuuhlBergen Kommune20:10
1. plass Menn KonkurranseklasseStian Øvergaard AarvikGneist IL23:04
2. plass Menn KonkurranseklasseDaniel May INSTANESVaregg Fleridrett24:50
3. plass Menn KonkurranseklasseEivind LarsenFana25:07
1. plass Kvinne KonkurranseklasseEli Anne DvergsdalVaregg Fleridrett27:43
2. plass Kvinne KonkurranseklasseAnita Iversen LilleskareBFG Bergen Løpeklubb28:06
3. plass Kvinne KonkurranseklasseHilde FenneBjørgum IL30:24

Fullt resultat : EQTiming her

PLASSERINGNAVNKLUBBTID
1. plass Menn MontanaErik HallbergStatoil BIL Bergen18:14
2. plass Menn MontanaStåle FurnesBergen18:33
3. plass Menn MontanaThomas HjertnesBergen Politidrettslag18:40
1. plass Kvinne MontanaSilja Maria GravelsæterFana IL20:41
2. plass Kvinne MontanaAnne Solveig H AndersendMeteorologiske Bergen Bedriftsidrettslag21:28
3. plass Kvinne MontanaMarit Vike EngumBergen 21:31
1. plass Menn KonkurranseklasseStian Angermund-VikVaregg Fleridrett22:41
2. plass Menn KonkurranseklasseStian Øvergaard AarvikGneist22:49
3. plass Menn KonkurranseklasseThorbjørn LudvigsenVaregg Fleridrett23:24
1. plass Kvinne KonkurranseklasseRebecca HillandBFG Bergen Løpeklubb27:53
2. plass Kvinne KonkurranseklasseAnita Iversen LilleskareBFG Bergen Løpeklubb28:16
3. plass Kvinne KonkurranseklasseMarita NygårdOpptur Motbakkeklubb31:02

Fullt resultat : EQTiming her

PLASSERINGNAVNKLUBBTID
1. plass Menn MontanaAndré SeliussenGneist16:28 LØYPEREKORDER
2. plass Menn MontanaJørgen ChristensenFana IL16:50
3. plass Menn MontanaVetle MartinsenGneist17:02
1. plass Kvinne MontanaSilja Maria GravelsæterFana IL20:18
2. plass Kvinne MontanaKarin HilstadStatoil BIL20:33
3. plass Kvinne MontanaAnne Linn SeterBRATTHOLMEN 20:41
1. plass Menn KonkurranseklasseStian Angermund-VikVaregg Fleridrett22:03
2. plass Menn KonkurranseklasseJonathan AlbonVaregg Fleridrett23:14
3. plass Menn KonkurranseklasseJoel DYRHOVDENSamnanger IL / Dyrhovden Enerski23:15
1. plass Kvinne KonkurranseklasseElia Anne DvergsdalGular27:57
2. plass Kvinne KonkurranseklasseAnita Iversen LilleskareBFG Bergen Løpeklubb28:28
3. plass Kvinne KonkurranseklasseKirtsen Maraton MelkevikGular29:18

Fullt resultat : EQTiming her

PLASSERINGNAVNKLUBBTID
1. plass Menn MontanaJoachim Losnedal TonningVaregg Fleridrett16:36
2. plass Menn MontanaAndre SelmussenGneist16:47
3. plass Menn MontanaVetle MartinsenGneist17:32
1. plass Kvinne MontanaKarin HilstadStatoil Bil19:56
2. plass Kvinne MontanaTorun Øvergaard AarvikGneist20:56
3. plass Kvinne MontanaSilja Maria GravelsæterNesttun21:15
1. plass Menn KonkurranseklasseThorbjørn LudvigsenBergen Løpeklubb22:06
2. plass Menn KonkurranseklasseStian Angermund-VikVaregg Fleridrett22:24
3. plass Menn KonkurranseklasseStian Øvergaard AarvikGneist22:56
1. plass Kvinne KonkurranseklasseRebecca HillandBergen Løpeklubb28:17
2. plass Kvinne KonkurranseklasseEli Anne DvergsdalGular28:50
3. plass Kvinne KonkurranseklasseBirgit KvernelandGular29:16

Fullt resultat : EQTiming her

PLASSERINGNAVNKLUBBTID
1. plass Menn MontanaJoachim Losnedal TonningVaregg Fleridrett16:32
2. plass Menn MontanaFrode SkarsteinStatoil BIL Bergen17:00
3. plass Menn MontanaLars BreivikBERGEN17:17
1. plass Kvinne MontanaTone NystadBERGEN20:23
2. plass Kvinne MontanaAnne Solveig H AndersenHbik21:02
3. plass Kvinne MontanaMaria Moe GrevsgårdGeilo IL21:16
1. plass Menn KonkurranseklasseStian Angermund-VikVaregg Fleridrett22:48
2. plass Menn KonkurranseklasseTorstein TengsareidEgersunds IK23:23
3. plass Menn KonkurranseklasseJoel DYRHOVDENSamnanger IL24:31
1. plass Kvinne KonkurranseklasseKirsten MelkevikBergen 27:59
2. plass Kvinne KonkurranseklasseMay Britt BuerGular28:24
3. plass Kvinne KonkurranseklasseEli Anne DvergsdalGular28:39

Fullt resultat : EQTiming her